Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
Kararlı Karton Yapma Makinesi Oluklu Mukavva Kutu İmalat Makinesi Tam Otomatik
| İsim: | Karton Kutu Makinaları, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Katlama Yapıştırma, Otomatik Çemberleme Maki |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
Oluklu Mukavva Kutu Üretim Makinesi Tam Otomatik Renkli Özel
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
5 Katlı Oluklu Mukavva Üretim Hattı Tam Otomatik
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
4 Renkli Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapıcı
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Tam Otomatik Döner Kalıp Kesici, 65mm Oluklu Karton Kutu Kesme Makinesi
| ad: | Otomatik Döner Kalıp Kesici |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
15KW Otomatik Klasör Tutkal Dikiş Makinesi İkide Bir Karton Dikiş Makinesi
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Çift Duvar Karton için 180mm Oluklu Mukavva Üretim Hattı 300M / dak
| ad: | oluklu mukavva üretim hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
Ön Kenar Besleyicili 12kw Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |

