Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 150m / dak kolay kullanım
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Oluklu Karton Kutu Dilme Makinesi, İnce kenar kesici puanlayıcı
| ad: | İnce Kenar Dilme Puanlama Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Otomatik Olarak Olabilir ve Manuel Biri Mevcuttur. |
300 Yaprak/Dk Karton Kutu İmalat Makinesi Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
50HZ Karton Kutu İmalat Makinesi 300 Sayfalık / Min Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
500 adet / dak Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinası
| ad: | Yarı Otomatik Dikiş Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
380V Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinesi Çift Servo Yarı Otomatik İki Parçalı Ortak Dikiş
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu dikişi için |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
Oluklu Kutular İçin İki Adet Ortak Dikiş Yarı Otomatik Dikiş Makinesi
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik, Manuel Besleme |
CE 500pcs / Min Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinesi 380V Kararlı Dayanıklı
| isim: | Yarı Otomatik Dikiş Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
40'lı Ağır Hizmet Flekso Yazıcı Slotter 40mm Klasör Tutkal Karton Yapma Makinesi
| Sipariş Değişikliği: | Bir Düğme ile sipariş değişikliği |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Baskı Plakası Değişimi: | 40 saniye |
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |

