Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
60mm 0920 Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Pizza Kutusu Baskı Makinesi
| ad: | Oluklu Kutu Baskı Makinesi, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik kalite: | Yüksek Hızlı, Tam Otomatik |
Starpack Oluklu Kutu İmalat Makinesi Servo Kontrol 1 Yıl Garanti
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
0920 Flekso Yazıcı Slotter Vibratör İstifleyici Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Vibratör İstifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi Çok Renkli 300 Sayfa / Min
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Çok Renkli Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
Starpack Oluklu Kutu Baskı Makinesi Tam Otomatik 180 Sayfa / dak
| ad: | Oluklu Karton Kutu Flekso Baskı Yiv Açma Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
Bilgisayarlı Oluklu Kutu Baskı Makinesi Motorlu Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| ad: | Bilgisayarlı ve Motorlu Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |
Dayanıklı Karton Üretim Makinesi PLC Kontrolü 8 Mil Yapısı
| ad: | Tam Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |

