Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
850x1950 kesim Otomatik Oluklu Flekso Yazıcı Slotter CE Kutu Yapma Makinesi
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik |
Karton Kutular İçin Oluklu Karton Yapma Makinesi Tam Otomatik 380V 50HZ
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Servo Kontrol Otomatik Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Emek Tasarrufu
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Katlama Doğruluğu Karton Karton Kutu Yapma Makinesi Flekso Klasör Tutkal Otomat |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Mukavva Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ Veya Özel |
380V 3 Renk otomatik flekso baskı makinesi Oluklu Kutu Üretim Tesisi 900x2000
| İsim: | Flekso Yazıcı Slotter, Tam Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Videolu Teknik Destek, Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Aşınan Parça Temini Ve Vb.. |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik Tip |
1200x2400mm Yüksek Hızlı Flekso Klasör Tutkal Makinesi Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni% 100 Marka |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
3 Katmanlı Oluklu Mukavva Üretim Hattı 7 Katmanlı 5 Katlı Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tutkal Mutfağı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
Dayanıklı Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| İsim: | Servo Kontrol Kayıt Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve dayanıklı |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
60mm Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Oluklu Karton Yapma Makinesi Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Fleksografik Baskı Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Tam Bilgisayarlı Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi 300 Sayfa / dak
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |

