Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
Oluklu Mukavva Kutu Katlama ve Yapıştırma Makinesi 300 Sayfa / Min
| Anahtar kelimeler: | Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| ad: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Malzeme: | oluklu mukavva |
Oluklu Mukavva Üretim Hattı 5.5KW 5 Katmanlı 300m / Min
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| tip: | Otomatik Yüksek Hız |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
Yeşil 2200mm 2500mm Manuel Karton Kutu Dikiş Makinesi 220V Kolay Kullanım
| İsim: | karton kutu dikiş makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Manuel |
| Özellikler: | Çalıştırması kolay, maliyeti düşük |
Karton Kutular Yapmak İçin Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400mm
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, FFG, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin, Karton Endüstrisi |
| Hizmet: | Technican Video Desteği, Fabrika Düzenleme, Çevrimiçi Destek, Kurulum ve Eğitim için Sevk Mühendisi |
Vibratör / Otomatik İstifleme Makinesi ile Otomatik Karton Kutu RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
2200mm 2500mm Manuel Karton Kutu Dikiş Makinesi 220V Kolay Kullanım
| ad: | Karton Kutu Dikiş Makinası |
|---|---|
| Otomatik tip: | Manuel |
| Özellikleri: | Çalıştırması kolay, maliyeti düşürüldü |
Oluklu Kutular İçin 220V 380V Oluklu Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Sıcak Satış Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
300 yaprak/dak Tam otomatik kalıp kesici Oluklu Karton Kutu Kesme Makinesi 65mm
| İsim: | Otomatik Döner Kalıp Kesici |
|---|---|
| Hizmet: | Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Eskiyen Parça Temini Ve Vb.. |
| Gerilim: | 220/380V Veya Özel |
Servo Kontrol Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Her Türlü Karton için Fleks |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |

