Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
Karton Karton Yapma Makinesi RDC Flekso Yazıcı Slotter Altı Şaft Döndürme
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
380V 50HZ Tam Bilgisayarlı oluklu flekso baskı makinesi 300 Yaprak/Dk
| İsim: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve Dayanıklı |
| anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Açık / Kapalı Tip
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi 350 Sayfa / Dakika Tam Bilgisayarlı Kontrol
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Şart: | Yepyeni |
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı, Uluslararası Marka |
Tam Bilgisayarlı Kontrol Otomatik Karton Katlama Yapıştırma Makinesi Kasa Yapımcısı 200 Sayfa / Dakika
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
250 Sayfalık / Dakika Karton Yapma Makinesi 1190x2400mm Flekso Yazıcı Slotter Otomatik Klasör Tutkal
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Pizza Kutusu Yapımı İçin 180 Sayfa / dak
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
Otomatik Oluklu Döner Kalıp Kesme Makinesi / Otomatik Döner Slotter
| ad: | İnce Kenar Dilme Puanlama Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
0920 Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi / Karton Baskı Yerleştirme Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| ad: | Servo Kontrol Oluklu Kutu Kalıp kesme Makinesi Karton Kutu Baskı Yerleştirme Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
300 yaprak / dak Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| Voltaj: | 380V / 220V 50HZ veya Özelleştirme |
|---|---|
| ağırlık: | Yerleştirme Birimi ağırlığı 10000KGS'den fazladır |
| ad: | Karton Kutu Yapımı, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi için Tam Hat |

