Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
180mm Karton Üretim Hattı Çift Yüzlü Ön Isıtıcı 5 katman
| ad: | Karton Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
Tam Bilgisayarlı Kalıp Kesici, 180 Sayfa / dak 3 Renkli Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
350 Sayfa / Dakika Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi Kolay Kullanım
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Vibratör İstifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
2 Katlı Oluklu Mukavva Makinesi Otomatik Yüksek Hızlı 380V 50HZ
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| ad: | ervo Kontrol Kayıt Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
300m / Min 5 Katmanlı Karton Üretim Hattı Otomatik Tesis 5.5KW
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
Oluklu Karton Kutular İçin RDC Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Yüksek Hızlı Vibratör ve Sayaç İstifleyici |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| boyut: | 900x2000, 1200x2400, 1600x2800 |
Bilgisayar Kontrolü Toprint Flekso Yazıcı Slotter RDC Vakum Transfer Slotter Makinesi
| isim: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Bilgisayarlı Kontrol, Hızlı Sipariş Değişimi |
| Sipariş Değiştirme Süresi: | 1-2 renk için 5 dakika ve 3-4 renk için 15 dakika |
Besleme Sistemli 850x1950 Kesme Özel Renkli 300 Sayfa / Dakika Flekso Yazıcı Slotter makinesi
| İsim: | Flekso Yazıcı Slotter makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik |

