Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic corrugated box making machine ] eşleşme 112 Ürünler.
Çift Yüzlü Oluklu Makine, 5 Katlı Oluklu Üretim Hattı 5.5KW 500mm
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| tip: | Otomatik |
Satır İçi Flekso Klasör Tutkal 300 sayfa / dak Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi
| Garanti Sonrası Servis: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Tam otomatik, Tam bilgisayarlı kontrol, yüksek hız, kararlı çalışma |
| Baskı hassasiyeti: | ± 0.5mm |
Oluklu Ezilmeyen Besleyici Flekso Klasör Yapıştırıcı FFG Caser Slotter Kalıp Kesme Makinesi
| Başvuru: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
|---|---|
| Tip: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, Kutu Yapıcı |
| Yapıştırma Sistemi: | Valco |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
45m / Min Yarı Otomatik Yapıştırma Makinesi, Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi 2.5kw
| ad: | Yarı otomatik Yapıştırma Makinesi Küçük Sipariş Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Karton Laminasyon İçin Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Patent Sertifikalı FFG Caser 900x2000mm Flekso Klasör Yapıştırıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi
| Başvuru: | her türlü Karton Kutu yapmak için |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Kartondan kartona tam otomatik |
| tahrikli tip: | Servo Kontrollü Dişli Tipi |
9KW Yarı Otomatik 2 Adet Kutu Ortak Yapıştırma Makinesi 1 Yıl Garanti
| ad: | Yarı otomatik İki Parçalı Derz Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Uygulama: | Oluklu karton kutular yapmak |
| fonksiyon: | yapıştırma |
Üretim Hattı CE Sertifikası için StarPack Oluklu Silindirler 700kgs
| ad: | Oluklu Silindirler |
|---|---|
| model: | müşterinin isteklerine bağlıdır |
| tip: | herhangi bir Flüt mevcut |

