Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ motorized corrugated box printing machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Bilgisayarlı Oluklu Kutu Baskı Makinesi Motorlu Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| ad: | Bilgisayarlı ve Motorlu Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi Çok Renkli 300 Sayfa / Min
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Çok Renkli Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
Starpack Oluklu Kutu Baskı Makinesi Tam Otomatik 180 Sayfa / dak
| ad: | Oluklu Karton Kutu Flekso Baskı Yiv Açma Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi, Flekso Klasör Yapıştırma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
Servo Kontrol Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Starpack Oluklu Kutu İmalat Makinesi Servo Kontrol 1 Yıl Garanti
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Dokunmatik Ekranlı 3 Kat 5 Kat 7 Kat Oluklu Kutu Yapma Makinesi 300 Sayfa / Dakika
| Baskı Rengi: | Çoklu renkler |
|---|---|
| Max. Maks. Alan sayısı Production Speed Üretim Hızı: | 300 sayfa / dakika |
| Dokunmatik Ekran Kontrolü: | Evet |
850x1950 kesim Otomatik Oluklu Flekso Yazıcı Slotter CE Kutu Yapma Makinesi
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik |
380V 3 Renk otomatik flekso baskı makinesi Oluklu Kutu Üretim Tesisi 900x2000
| İsim: | Flekso Yazıcı Slotter, Tam Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Videolu Teknik Destek, Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Aşınan Parça Temini Ve Vb.. |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik Tip |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |

