Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ motorized corrugated box printing machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Karton Kutular İçin Oluklu Karton Yapma Makinesi Tam Otomatik 380V 50HZ
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Oluklu Mukavva Kutu Üretim Makinesi Tam Otomatik Renkli Özel
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Kararlı Karton Yapma Makinesi Oluklu Mukavva Kutu İmalat Makinesi Tam Otomatik
| İsim: | Karton Kutu Makinaları, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Katlama Yapıştırma, Otomatik Çemberleme Maki |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
50HZ Karton Kutu İmalat Makinesi 300 Sayfalık / Min Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
300 Yaprak/Dk Karton Kutu İmalat Makinesi Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
Oluklu Mukavva Kutu Katlama ve Yapıştırma Makinesi 300 Sayfa / Min
| Anahtar kelimeler: | Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| ad: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Malzeme: | oluklu mukavva |
Servo Kontrol Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Her Türlü Karton için Fleks |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi, Oluklu Karton Kutu İçin Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Karton Kutu Yapımı için Flekso Klasör Tutkal |
|---|---|
| Uygulama:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| fonksiyon: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |

