Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ motorized corrugated box printing machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Oluklu Karton Kutu Dilme Makinesi, İnce kenar kesici puanlayıcı
| ad: | İnce Kenar Dilme Puanlama Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Otomatik Olarak Olabilir ve Manuel Biri Mevcuttur. |
300 yaprak/dak Tam otomatik kalıp kesici Oluklu Karton Kutu Kesme Makinesi 65mm
| İsim: | Otomatik Döner Kalıp Kesici |
|---|---|
| Hizmet: | Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Eskiyen Parça Temini Ve Vb.. |
| Gerilim: | 220/380V Veya Özel |
Oluklu Mukavva Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Ön Kenar, Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı, Yiv Açma Döner, Kalıp Kesici, Vibratör, Sayaç İstifley |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Pizza Kutusu Yapımı İçin 180 Sayfa / dak
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| ad: | ervo Kontrol Kayıt Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi 350 Sayfa / Dakika Tam Bilgisayarlı Kontrol
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Şart: | Yepyeni |
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı, Uluslararası Marka |
Tam Bilgisayarlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transfer Üstü
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| warrenty: | Tüm Makine 1 Yıl Garanti, Besleme İletim Kutusu 3 Yıl |
HD Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transferi En Kararlı Dayanıklı
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
2 Katlı Oluklu Mukavva Makinesi Otomatik Yüksek Hızlı 380V 50HZ
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |

