Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ motorized corrugated box printing machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Bilgisayar Kontrolü Toprint Flekso Yazıcı Slotter RDC Vakum Transfer Slotter Makinesi
| isim: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Bilgisayarlı Kontrol, Hızlı Sipariş Değişimi |
| Sipariş Değiştirme Süresi: | 1-2 renk için 5 dakika ve 3-4 renk için 15 dakika |
RDC Vakum Transfer Flekso Yazıcı Slotter Makinesi Kutusu Otomatik İstifleyici Yapımı
| isim: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol: | ERP Sistemine bağlanabilen Dokunmatik Ekranlı Bilgisayar Kontrolü |
| Renkler: | isteğe bağlı |
Vibratör / Otomatik İstifleme Makinesi ile Otomatik Karton Kutu RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
250 Sayfalık / Min Kutu Klasör Tutkal Makinesi Tek Şaftlı Çift Slotter
| ad: | Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| Besleyici: | Lead Edge Besleyici |
220V / 380V Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Döner Kalıp Kesici 65mm Makine çerçevesi
| İsim: | döner kalıp kesme makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Eskiyen Parça Temini Ve Vb... |
| Gerilim: | 220/380V Veya Özel |
Oluklu Ezilmeyen Besleyici Flekso Klasör Yapıştırıcı FFG Caser Slotter Kalıp Kesme Makinesi
| Başvuru: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
|---|---|
| Tip: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, Kutu Yapıcı |
| Yapıştırma Sistemi: | Valco |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Oluklu için Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Döner Kalıp Kesici
| ad: | döner kalıp kesme makinası |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Tam Servo Kontrollü Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi 30KW Yüksek Hızlı Kararlı Koşu
| besleme yolu: | Otomatik besleme |
|---|---|
| ad: | Tam Servo Kontrollü Otomatik Kanal Laminatörü |
| fonksiyon: | Karton Kutu Klasör Yapıştırıcısı |

