Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ motorized corrugated box printing machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Oluklu Karton Kutular İçin RDC Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Yüksek Hızlı Vibratör ve Sayaç İstifleyici |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| boyut: | 900x2000, 1200x2400, 1600x2800 |
Karton Karton Yapma Makinesi RDC Flekso Yazıcı Slotter Altı Şaft Döndürme
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
250 Sayfalık / Dakika Karton Yapma Makinesi 1190x2400mm Flekso Yazıcı Slotter Otomatik Klasör Tutkal
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Karton Kutular Yapmak İçin Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400mm
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, FFG, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin, Karton Endüstrisi |
| Hizmet: | Technican Video Desteği, Fabrika Düzenleme, Çevrimiçi Destek, Kurulum ve Eğitim için Sevk Mühendisi |
350 Sayfa / Dakika Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi Kolay Kullanım
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Vibratör İstifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
45m / Min Yarı Otomatik Yapıştırma Makinesi, Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi 2.5kw
| ad: | Yarı otomatik Yapıştırma Makinesi Küçük Sipariş Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Oluklu Karton Kutu için 150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi Flekso Baskı Ekipmanları
| İsim: | Karton Kutu Yapımı İçin Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| İşlev: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |
Otomatik Oluklu Döner Kalıp Kesme Makinesi / Otomatik Döner Slotter
| ad: | İnce Kenar Dilme Puanlama Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Satır İçi Flekso Klasör Tutkal 300 sayfa / dak Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi
| Garanti Sonrası Servis: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Tam otomatik, Tam bilgisayarlı kontrol, yüksek hız, kararlı çalışma |
| Baskı hassasiyeti: | ± 0.5mm |

