Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo folder gluer machine ] eşleşme 82 Ürünler.
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |
1200x2400mm Yüksek Hızlı Flekso Klasör Tutkal Makinesi Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni% 100 Marka |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi, Flekso Klasör Yapıştırma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
Karton Kutular Yapmak İçin Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400mm
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, FFG, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin, Karton Endüstrisi |
| Hizmet: | Technican Video Desteği, Fabrika Düzenleme, Çevrimiçi Destek, Kurulum ve Eğitim için Sevk Mühendisi |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
250 Sayfalık / Min Kutu Klasör Tutkal Makinesi Tek Şaftlı Çift Slotter
| ad: | Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| Besleyici: | Lead Edge Besleyici |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
Patent Sertifikalı FFG Caser 900x2000mm Flekso Klasör Yapıştırıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi
| Başvuru: | her türlü Karton Kutu yapmak için |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Kartondan kartona tam otomatik |
| tahrikli tip: | Servo Kontrollü Dişli Tipi |

