Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo folder gluer machine ] eşleşme 82 Ürünler.
Otomatik Flekso Yazıcı Slot Makinesi, Klasör Tutkal Çemberleme Sıralı Makine
| Anahtar kelimeler: | Kutu Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Önemli: | Satır İçi Kontrol, İşçilik maliyetinden ve alandan tasarruf edin |
| Kalınlık: | Çerçeve kalınlığı 60-70mm |
Karton Kutu Yapıştırma İçin 8000kgs Otomatik Klasör Tutkal 380V 50HZ
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici FFG Casemaker
| ad: | Otomatik Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Katlama Makinesi |
|---|---|
| Marka: | Yazdırmak |
| fabrika yeri: | Foshan, Guangdong, Çin |
1200x2400mm Flekso Yazıcı Klasör Tutkal, Tam Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Otomatik kalite: | Kartondan Kartona kadar tam otomatik |
300 Yaprak/Dk Karton Kutu İmalat Makinesi Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Açık / Kapalı Tip
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Yazıcı Slotter
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi 350 Sayfa / Dakika Tam Bilgisayarlı Kontrol
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Şart: | Yepyeni |
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı, Uluslararası Marka |
4 Renkli Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapıcı
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |

