Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo folder gluer machine ] eşleşme 82 Ürünler.
Oluklu Karton Kutu için 150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi Flekso Baskı Ekipmanları
| İsim: | Karton Kutu Yapımı İçin Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| İşlev: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi, Oluklu Karton Kutu İçin Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Karton Kutu Yapımı için Flekso Klasör Tutkal |
|---|---|
| Uygulama:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| fonksiyon: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
300 yaprak / dak Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| Voltaj: | 380V / 220V 50HZ veya Özelleştirme |
|---|---|
| ağırlık: | Yerleştirme Birimi ağırlığı 10000KGS'den fazladır |
| ad: | Karton Kutu Yapımı, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi için Tam Hat |
Servo Kontrol Otomatik Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Emek Tasarrufu
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Katlama Doğruluğu Karton Karton Kutu Yapma Makinesi Flekso Klasör Tutkal Otomat |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Mukavva Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ Veya Özel |
Tam Otomatik Oluklu Karton Kutu Yapıştırma Makinesi 150m / dak 20.8kw
| ad: | Karton Kutu Yapıştırma Makinası Klasör Tutkal Makinası |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Tam Bilgisayarlı Kontrol Otomatik Karton Katlama Yapıştırma Makinesi Kasa Yapımcısı 200 Sayfa / Dakika
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Kararlı Karton Yapma Makinesi Oluklu Mukavva Kutu İmalat Makinesi Tam Otomatik
| İsim: | Karton Kutu Makinaları, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Katlama Yapıştırma, Otomatik Çemberleme Maki |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
Oluklu Mukavva Kutu Üretim Makinesi Tam Otomatik Renkli Özel
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Dayanıklı Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| İsim: | Servo Kontrol Kayıt Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve dayanıklı |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Servo Kontrol Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |

