Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo folder gluer machine ] eşleşme 82 Ürünler.
Oluklu Karton Kutular İçin Dayanıklı Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Kaydı Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
850x1950 kesim Otomatik Oluklu Flekso Yazıcı Slotter CE Kutu Yapma Makinesi
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik |
Ön Kenar Besleyicili 12kw Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
PLC Kontrol Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Tam Otomatik
| kullanım: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | Besleme, Baskı, Kesme, Katlama, Yapıştırma |
| tip: | Tek seferlik Geçiş makinesi |
Starpack Oluklu Kutu İmalat Makinesi Servo Kontrol 1 Yıl Garanti
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Karton Karton Yapma Makinesi RDC Flekso Yazıcı Slotter Altı Şaft Döndürme
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Vibratör / Otomatik İstifleme Makinesi ile Otomatik Karton Kutu RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Oluklu Karton Yapma Makinesi Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Fleksografik Baskı Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Oluklu Mukavva Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Ön Kenar, Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı, Yiv Açma Döner, Kalıp Kesici, Vibratör, Sayaç İstifley |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
380V 50HZ Tam Bilgisayarlı oluklu flekso baskı makinesi 300 Yaprak/Dk
| İsim: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve Dayanıklı |
| anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |

