Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo folder gluer machine ] eşleşme 82 Ürünler.
Tam Bilgisayarlı Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi 300 Sayfa / dak
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Dayanıklı Karton Üretim Makinesi PLC Kontrolü 8 Mil Yapısı
| ad: | Tam Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Oluklu Kutular İçin İki Adet Ortak Dikiş Yarı Otomatik Dikiş Makinesi
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik, Manuel Besleme |
500 adet / dak Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinası
| ad: | Yarı Otomatik Dikiş Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
3 Renkli Flekso Baskı Makinesi, Otomatik Oluklu Kutu Yapma Tesisi
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter, Tam Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
Bilgisayar Kontrolü Toprint Flekso Yazıcı Slotter RDC Vakum Transfer Slotter Makinesi
| isim: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Bilgisayarlı Kontrol, Hızlı Sipariş Değişimi |
| Sipariş Değiştirme Süresi: | 1-2 renk için 5 dakika ve 3-4 renk için 15 dakika |
380V Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinesi Çift Servo Yarı Otomatik İki Parçalı Ortak Dikiş
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu dikişi için |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
Dokunmatik Ekranlı 3 Kat 5 Kat 7 Kat Oluklu Kutu Yapma Makinesi 300 Sayfa / Dakika
| Baskı Rengi: | Çoklu renkler |
|---|---|
| Max. Maks. Alan sayısı Production Speed Üretim Hızı: | 300 sayfa / dakika |
| Dokunmatik Ekran Kontrolü: | Evet |
Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi Çok Renkli 300 Sayfa / Min
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Çok Renkli Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
Starpack Oluklu Kutu Baskı Makinesi Tam Otomatik 180 Sayfa / dak
| ad: | Oluklu Karton Kutu Flekso Baskı Yiv Açma Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |

