Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printing machine for corrugated carton ] eşleşme 79 Ürünler.
Oluklu Mukavva Kutu Katlama ve Yapıştırma Makinesi 300 Sayfa / Min
| Anahtar kelimeler: | Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| ad: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Malzeme: | oluklu mukavva |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
40'lı Ağır Hizmet Flekso Yazıcı Slotter 40mm Klasör Tutkal Karton Yapma Makinesi
| Sipariş Değişikliği: | Bir Düğme ile sipariş değişikliği |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Baskı Plakası Değişimi: | 40 saniye |
Yeşil 2200mm 2500mm Manuel Karton Kutu Dikiş Makinesi 220V Kolay Kullanım
| İsim: | karton kutu dikiş makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Manuel |
| Özellikler: | Çalıştırması kolay, maliyeti düşük |
220V / 380V Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Döner Kalıp Kesici 65mm Makine çerçevesi
| İsim: | döner kalıp kesme makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Eskiyen Parça Temini Ve Vb... |
| Gerilim: | 220/380V Veya Özel |
Dokunmatik Ekranlı 3 Kat 5 Kat 7 Kat Oluklu Kutu Yapma Makinesi 300 Sayfa / Dakika
| Baskı Rengi: | Çoklu renkler |
|---|---|
| Max. Maks. Alan sayısı Production Speed Üretim Hızı: | 300 sayfa / dakika |
| Dokunmatik Ekran Kontrolü: | Evet |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
250 Sayfalık / Min Kutu Klasör Tutkal Makinesi Tek Şaftlı Çift Slotter
| ad: | Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| Besleyici: | Lead Edge Besleyici |

