Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printing machine for corrugated carton ] eşleşme 79 Ürünler.
1200x2400mm Yüksek Hızlı Flekso Klasör Tutkal Makinesi Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni% 100 Marka |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Servo Kontrol Otomatik Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Emek Tasarrufu
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Katlama Doğruluğu Karton Karton Kutu Yapma Makinesi Flekso Klasör Tutkal Otomat |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Mukavva Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ Veya Özel |
50HZ Karton Kutu İmalat Makinesi 300 Sayfalık / Min Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Besleme Sistemli Özel Renkli 300 Yaprak / Min Flekso Yazıcı Slotter
| İsim: | Flekso Yazıcı Slotter Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Tam Bilgisayarlı Kontrol Otomatik Karton Katlama Yapıştırma Makinesi Kasa Yapımcısı 200 Sayfa / Dakika
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Oluklu Mukavva Kutu Üretim Makinesi Tam Otomatik Renkli Özel
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Ön Kenar Besleyici 4 Renkli Flekso Yazıcı Döner Kalıp Kesici Vibratör ve Sayaç İstifleme Makinesi
| ad: | Ön Kenar, Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı, Yiv Açma Döner, Kalıp Kesici, Vibratör, Sayaç İstifley |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik, |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |
350 Sayfa / Dakika Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi Kolay Kullanım
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Vibratör İstifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |

