Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printing machine for corrugated carton ] eşleşme 79 Ürünler.
Oluklu Kutular İçin 220V 380V Oluklu Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Sıcak Satış Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
60mm 0920 Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Pizza Kutusu Baskı Makinesi
| ad: | Oluklu Kutu Baskı Makinesi, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik kalite: | Yüksek Hızlı, Tam Otomatik |
900x2000mm Flekso Klasör Tutkal Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi
| Makine adı: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Uygulama: | Oluklu Karton Kutuları Kalıplamak İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Baskı Makinesi |
Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Pizza Kutusu Yapımı İçin 180 Sayfa / dak
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
Besleme Kırma ile Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi
| İsim: | Otomatik Yüksek Hızlı Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleşt |
|---|---|
| Başvuru: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Oluklu Karton Yapma Makinesi Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Fleksografik Baskı Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Açık / Kapalı Tip
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Dayanıklı Karton Üretim Makinesi PLC Kontrolü 8 Mil Yapısı
| ad: | Tam Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
300 Yaprak/Dk Karton Kutu İmalat Makinesi Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |

