Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printing machine for corrugated carton ] eşleşme 79 Ürünler.
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi Çok Renkli 300 Sayfa / Min
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Çok Renkli Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
0920 Flekso Yazıcı Slotter Vibratör İstifleyici Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Vibratör İstifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Satır İçi Flekso Klasör Tutkal 300 sayfa / dak Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi
| Garanti Sonrası Servis: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Tam otomatik, Tam bilgisayarlı kontrol, yüksek hız, kararlı çalışma |
| Baskı hassasiyeti: | ± 0.5mm |
150 Sayfalık / Min Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi Oluklu Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Hızla Aşınan Parça Temini |
Besleme / Kırma ile Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slot Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirm |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Ön Kenar Besleyicili 12kw Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
300 yaprak / dak Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| Voltaj: | 380V / 220V 50HZ veya Özelleştirme |
|---|---|
| ağırlık: | Yerleştirme Birimi ağırlığı 10000KGS'den fazladır |
| ad: | Karton Kutu Yapımı, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi için Tam Hat |
Karton Karton Yapma Makinesi RDC Flekso Yazıcı Slotter Altı Şaft Döndürme
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Servo Kontrol Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Her Türlü Karton için Fleks |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |

