Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printing machine for corrugated carton ] eşleşme 79 Ürünler.
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
4 Renkli Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapıcı
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Starpack Oluklu Kutu Baskı Makinesi Tam Otomatik 180 Sayfa / dak
| ad: | Oluklu Karton Kutu Flekso Baskı Yiv Açma Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| ad: | ervo Kontrol Kayıt Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Tam Bilgisayarlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transfer Üstü
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| warrenty: | Tüm Makine 1 Yıl Garanti, Besleme İletim Kutusu 3 Yıl |
Oluklu Karton Kutular İçin Dayanıklı Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Kaydı Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi 350 Sayfa / Dakika Tam Bilgisayarlı Kontrol
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Şart: | Yepyeni |
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı, Uluslararası Marka |
Bilgisayarlı Oluklu Kutu Baskı Makinesi Motorlu Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| ad: | Bilgisayarlı ve Motorlu Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
60mm Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |

