Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ 0920 corrugated box printing machine ] eşleşme 67 Ürünler.
Besleme / Kırma ile Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slot Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirm |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Karton Kutular Yapmak İçin Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400mm
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, FFG, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin, Karton Endüstrisi |
| Hizmet: | Technican Video Desteği, Fabrika Düzenleme, Çevrimiçi Destek, Kurulum ve Eğitim için Sevk Mühendisi |
250 Sayfalık / Dakika Karton Yapma Makinesi 1190x2400mm Flekso Yazıcı Slotter Otomatik Klasör Tutkal
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
350 Sayfa / Dakika Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi Kolay Kullanım
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Vibratör İstifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Oluklu Karton Kutu için 150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi Flekso Baskı Ekipmanları
| İsim: | Karton Kutu Yapımı İçin Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| İşlev: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |
Satır İçi Flekso Klasör Tutkal 300 sayfa / dak Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi
| Garanti Sonrası Servis: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Tam otomatik, Tam bilgisayarlı kontrol, yüksek hız, kararlı çalışma |
| Baskı hassasiyeti: | ± 0.5mm |
Bilgisayar Kontrolü Toprint Flekso Yazıcı Slotter RDC Vakum Transfer Slotter Makinesi
| isim: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Bilgisayarlı Kontrol, Hızlı Sipariş Değişimi |
| Sipariş Değiştirme Süresi: | 1-2 renk için 5 dakika ve 3-4 renk için 15 dakika |
RDC Vakum Transfer Flekso Yazıcı Slotter Makinesi Kutusu Otomatik İstifleyici Yapımı
| isim: | Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol: | ERP Sistemine bağlanabilen Dokunmatik Ekranlı Bilgisayar Kontrolü |
| Renkler: | isteğe bağlı |

