Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ 0920 corrugated box printing machine ] eşleşme 67 Ürünler.
4 Renkli Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapıcı
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Servo Kontrol Otomatik Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Emek Tasarrufu
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Katlama Doğruluğu Karton Karton Kutu Yapma Makinesi Flekso Klasör Tutkal Otomat |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Mukavva Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ Veya Özel |
300 yaprak / dak Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| Voltaj: | 380V / 220V 50HZ veya Özelleştirme |
|---|---|
| ağırlık: | Yerleştirme Birimi ağırlığı 10000KGS'den fazladır |
| ad: | Karton Kutu Yapımı, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi için Tam Hat |
300 Yaprak/Dk Karton Kutu İmalat Makinesi Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
50HZ Karton Kutu İmalat Makinesi 300 Sayfalık / Min Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Ön Kenar Besleyicili 12kw Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
Oluklu Mukavva Kutu Katlama ve Yapıştırma Makinesi 300 Sayfa / Min
| Anahtar kelimeler: | Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| ad: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Malzeme: | oluklu mukavva |
3 Renkli Flekso Baskı Makinesi, Otomatik Oluklu Kutu Yapma Tesisi
| ad: | Flekso Yazıcı Slotter, Tam Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |

