Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ 0920 corrugated box printing machine ] eşleşme 67 Ürünler.
Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Pizza Kutusu Yapımı İçin 180 Sayfa / dak
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| ad: | ervo Kontrol Kayıt Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Açık / Kapalı Tip
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
Tam Bilgisayarlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transfer Üstü
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| warrenty: | Tüm Makine 1 Yıl Garanti, Besleme İletim Kutusu 3 Yıl |
HD Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transferi En Kararlı Dayanıklı
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Ön Kenar Besleyici 4 Renkli Flekso Yazıcı Döner Kalıp Kesici Vibratör ve Sayaç İstifleme Makinesi
| ad: | Ön Kenar, Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı, Yiv Açma Döner, Kalıp Kesici, Vibratör, Sayaç İstifley |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik, |
Tam Bilgisayarlı Kontrol Otomatik Karton Katlama Yapıştırma Makinesi Kasa Yapımcısı 200 Sayfa / Dakika
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Besleme Kırma ile Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi
| İsim: | Otomatik Yüksek Hızlı Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleşt |
|---|---|
| Başvuru: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |

