Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ 0920 corrugated box printing machine ] eşleşme 67 Ürünler.
Dayanıklı Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| İsim: | Servo Kontrol Kayıt Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve dayanıklı |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Oluklu Karton Yapma Makinesi Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Fleksografik Baskı Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
Oluklu Karton Kutular İçin Dayanıklı Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Kaydı Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
document.title='
| ad: | Tam Otomatik Yüksek Hızlı Kartuş Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
380V Tam Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi 60mm Pizza Kutusu Yapma Makinesi
| İsim: | Tam Otomatik Yüksek Hızlı Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi, Oluklu Karton Kutu İçin Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Karton Kutu Yapımı için Flekso Klasör Tutkal |
|---|---|
| Uygulama:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| fonksiyon: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
Servo Kontrol Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Her Türlü Karton için Fleks |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
Oluklu Kutular İçin 220V 380V Oluklu Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Sıcak Satış Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
Oluklu Mukavva Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Ön Kenar, Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı, Yiv Açma Döner, Kalıp Kesici, Vibratör, Sayaç İstifley |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |

