Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ toprint flexo printer slotter ] eşleşme 69 Ürünler.
220V / 380V Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Döner Kalıp Kesici 65mm Makine çerçevesi
| İsim: | döner kalıp kesme makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Eskiyen Parça Temini Ve Vb... |
| Gerilim: | 220/380V Veya Özel |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Yeşil 2200mm 2500mm Manuel Karton Kutu Dikiş Makinesi 220V Kolay Kullanım
| İsim: | karton kutu dikiş makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Manuel |
| Özellikler: | Çalıştırması kolay, maliyeti düşük |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Açma / Kapama Tipi Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol
| Bilgisayarlı kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim siparişleri |
60mm Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol katlama yapıştırma 300 Sayfa/dak
| Bilgisayarlı Kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim emirleri |
Patent Oluklu Mukavva Üretim Hattı 150m/Dk 5 Kat FULL Otomatik
| İsim: | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Gerilim: | gelenek |
| yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen |
150 Sayfalık / Min Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi Oluklu Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Hızla Aşınan Parça Temini |
Dayanıklı Karton Üretim Makinesi PLC Kontrolü 8 Mil Yapısı
| ad: | Tam Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |

