Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ toprint flexo printer slotter ] eşleşme 69 Ürünler.
Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Tam Bilgisayarlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transfer Üstü
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| warrenty: | Tüm Makine 1 Yıl Garanti, Besleme İletim Kutusu 3 Yıl |
HD Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transferi En Kararlı Dayanıklı
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
|---|---|
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Vibratör / Otomatik İstifleme Makinesi ile Otomatik Karton Kutu RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Oluklu Karton Kutu için 150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi Flekso Baskı Ekipmanları
| İsim: | Karton Kutu Yapımı İçin Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| İşlev: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |
1200x2400mm Yüksek Hızlı Flekso Klasör Tutkal Makinesi Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni% 100 Marka |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |
Oluklu Ezilmeyen Besleyici Flekso Klasör Yapıştırıcı FFG Caser Slotter Kalıp Kesme Makinesi
| Başvuru: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
|---|---|
| Tip: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, Kutu Yapıcı |
| Yapıştırma Sistemi: | Valco |
PLC Kontrol Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Tam Otomatik
| kullanım: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | Besleme, Baskı, Kesme, Katlama, Yapıştırma |
| tip: | Tek seferlik Geçiş makinesi |

