Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ toprint flexo printer slotter ] eşleşme 69 Ürünler.
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
document.title='
| ad: | Tam Otomatik Yüksek Hızlı Kartuş Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
300 yaprak / dak Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| Voltaj: | 380V / 220V 50HZ veya Özelleştirme |
|---|---|
| ağırlık: | Yerleştirme Birimi ağırlığı 10000KGS'den fazladır |
| ad: | Karton Kutu Yapımı, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi için Tam Hat |
Vakum Transfer Doktor Bıçaklı Tam Otomatik Karton Kutu Klasör Tutkal Makinesi 60mm
| seramik rulo: | Evet |
|---|---|
| Doktor Bıçak: | İsteğe bağlı |
| Kontrol: | Yazıcı ile Satır İçi Kontrol |
0920 Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi / Karton Baskı Yerleştirme Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| ad: | Servo Kontrol Oluklu Kutu Kalıp kesme Makinesi Karton Kutu Baskı Yerleştirme Makinesi |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
Dokunmatik Ekranlı 3 Kat 5 Kat 7 Kat Oluklu Kutu Yapma Makinesi 300 Sayfa / Dakika
| Baskı Rengi: | Çoklu renkler |
|---|---|
| Max. Maks. Alan sayısı Production Speed Üretim Hızı: | 300 sayfa / dakika |
| Dokunmatik Ekran Kontrolü: | Evet |
Oluklu Karton Kutular İçin RDC Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Yüksek Hızlı Vibratör ve Sayaç İstifleyici |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| boyut: | 900x2000, 1200x2400, 1600x2800 |
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |

