Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printer slotter machine ] eşleşme 87 Ürünler.
150 Sayfalık / Min Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi Oluklu Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Hızla Aşınan Parça Temini |
Dayanıklı Karton Üretim Makinesi PLC Kontrolü 8 Mil Yapısı
| ad: | Tam Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Karton Kutu Yapıştırma İçin 8000kgs Otomatik Klasör Tutkal 380V 50HZ
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
Oluklu Karton Kutular Yapmak İçin 150m / dak Otomatik Klasör Tutkal 20.8kw
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Patent Oluklu Mukavva Üretim Hattı 150m/Dk 5 Kat FULL Otomatik
| İsim: | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Gerilim: | gelenek |
| yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen |

