Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printer slotter machine ] eşleşme 87 Ürünler.
60mm 0920 Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Pizza Kutusu Baskı Makinesi
| ad: | Oluklu Kutu Baskı Makinesi, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik kalite: | Yüksek Hızlı, Tam Otomatik |
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Oluklu Kutular İçin İki Adet Ortak Dikiş Yarı Otomatik Dikiş Makinesi
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik, Manuel Besleme |
Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 150m / dak kolay kullanım
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Tam Otomatik Oluklu Karton Kutu Yapıştırma Makinesi 150m / dak 20.8kw
| ad: | Karton Kutu Yapıştırma Makinası Klasör Tutkal Makinası |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
380V Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinesi Çift Servo Yarı Otomatik İki Parçalı Ortak Dikiş
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu dikişi için |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
500 adet / dak Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinası
| ad: | Yarı Otomatik Dikiş Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
Satır İçi Flekso Klasör Tutkal 300 sayfa / dak Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi
| Garanti Sonrası Servis: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Tam otomatik, Tam bilgisayarlı kontrol, yüksek hız, kararlı çalışma |
| Baskı hassasiyeti: | ± 0.5mm |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
Oluklu Ezilmeyen Besleyici Flekso Klasör Yapıştırıcı FFG Caser Slotter Kalıp Kesme Makinesi
| Başvuru: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
|---|---|
| Tip: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, Kutu Yapıcı |
| Yapıştırma Sistemi: | Valco |

