Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ flexo printer slotter machine ] eşleşme 87 Ürünler.
Oluklu Kutular İçin 220V 380V Oluklu Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Sıcak Satış Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Anahtar Satış Noktası: | Kararlı ve Dayanıklı, Verimlilik |
Starpack Oluklu Kutu İmalat Makinesi Servo Kontrol 1 Yıl Garanti
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
PLC Kontrol Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi Tam Otomatik
| kullanım: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | Besleme, Baskı, Kesme, Katlama, Yapıştırma |
| tip: | Tek seferlik Geçiş makinesi |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Oluklu Karton Kutu için 150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi Flekso Baskı Ekipmanları
| İsim: | Karton Kutu Yapımı İçin Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| İşlev: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi, Oluklu Karton Kutu İçin Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Karton Kutu Yapımı için Flekso Klasör Tutkal |
|---|---|
| Uygulama:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| fonksiyon: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Açma / Kapama Tipi Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol
| Bilgisayarlı kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim siparişleri |
60mm Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol katlama yapıştırma 300 Sayfa/dak
| Bilgisayarlı Kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim emirleri |
Dokunmatik Ekranlı 3 Kat 5 Kat 7 Kat Oluklu Kutu Yapma Makinesi 300 Sayfa / Dakika
| Baskı Rengi: | Çoklu renkler |
|---|---|
| Max. Maks. Alan sayısı Production Speed Üretim Hızı: | 300 sayfa / dakika |
| Dokunmatik Ekran Kontrolü: | Evet |

