Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ ce corrugated cardboard box making machine ] eşleşme 98 Ürünler.
Ön Kenar Besleyicili 12kw Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
Oluklu Karton Kutular İçin RDC Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Yüksek Hızlı Vibratör ve Sayaç İstifleyici |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| boyut: | 900x2000, 1200x2400, 1600x2800 |
Oluklu Karton Kutular Yapmak İçin 150m / dak Otomatik Klasör Tutkal 20.8kw
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Besleme / Kırma ile Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Makinesi
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Oluklu Karton Kutu Flekso Yazıcı Slot Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirm |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Çift Duvar Karton için 5 katlı Karton Üretim Hattı 150m / dak
| ad: | Oluklu mukavva üretim hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
Çift Duvar Karton için 180mm Oluklu Mukavva Üretim Hattı 300M / dak
| ad: | oluklu mukavva üretim hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
150kw Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi, Oluklu Karton Kutu İçin Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Karton Kutu Yapımı için Flekso Klasör Tutkal |
|---|---|
| Uygulama:: | Oluklu karton kutular yapmak |
| fonksiyon: | Besleme, Baskı, Yerleştirme, Katlama, Yapıştırma |
180mm Karton Üretim Hattı Çift Yüzlü Ön Isıtıcı 5 katman
| ad: | Karton Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
15KW Otomatik Klasör Tutkal Dikiş Makinesi İkide Bir Karton Dikiş Makinesi
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |

