Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ ce corrugated cardboard box making machine ] eşleşme 98 Ürünler.
300m / Min 5 Katmanlı Karton Üretim Hattı Otomatik Tesis 5.5KW
| ad: | Karton Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi, Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
300 yaprak / dak Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Flex Döner Kalıp Kesici
| Voltaj: | 380V / 220V 50HZ veya Özelleştirme |
|---|---|
| ağırlık: | Yerleştirme Birimi ağırlığı 10000KGS'den fazladır |
| ad: | Karton Kutu Yapımı, Flekso Klasör Yapıştırıcı, Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi için Tam Hat |
Oluklu Mukavva Ön Kenar Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı Makinesi
| ad: | Ön Kenar, Besleyici Dört Renkli Flekso Baskı, Yiv Açma Döner, Kalıp Kesici, Vibratör, Sayaç İstifley |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
Patent Sertifikalı FFG Caser 900x2000mm Flekso Klasör Yapıştırıcı Slotter Kalıp Kesici Makinesi
| Başvuru: | her türlü Karton Kutu yapmak için |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Kartondan kartona tam otomatik |
| tahrikli tip: | Servo Kontrollü Dişli Tipi |
Satır İçi Flekso Klasör Tutkal 300 sayfa / dak Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi
| Garanti Sonrası Servis: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Tam otomatik, Tam bilgisayarlı kontrol, yüksek hız, kararlı çalışma |
| Baskı hassasiyeti: | ± 0.5mm |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
Oluklu için Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi RDC Döner Kalıp Kesici
| ad: | döner kalıp kesme makinası |
|---|---|
| Hizmet: | Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini Vb ... |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
45m / Min Yarı Otomatik Yapıştırma Makinesi, Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi 2.5kw
| ad: | Yarı otomatik Yapıştırma Makinesi Küçük Sipariş Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
130 m / Min otomatik klasör yapıştırma makinesi Pnömatik Hidrolik Yüksek Hızlı 7500kg
| İsim: | Otomatik Yüksek Hızlı Karton Katlama ve Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
| tahrikli tip: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Üretim Hattı CE Sertifikası için StarPack Oluklu Silindirler 700kgs
| ad: | Oluklu Silindirler |
|---|---|
| model: | müşterinin isteklerine bağlıdır |
| tip: | herhangi bir Flüt mevcut |

