Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic carton folding gluing machine ] eşleşme 46 Ürünler.
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
Patent Sertifikası Otomatik Klasör Yapıştırma Dikiş Makinası / Karton Dikiş Makinası
| İsim: | Otomatik Klasör Yapıştırma Dikiş Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
| Başvuru: | Karton Kutu Dikiş için |
Servo Kontrol Otomatik Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Emek Tasarrufu
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Katlama Doğruluğu Karton Karton Kutu Yapma Makinesi Flekso Klasör Tutkal Otomat |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Mukavva Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ Veya Özel |
Açma / Kapama Tipi Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol
| Bilgisayarlı kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim siparişleri |
50HZ Karton Kutu İmalat Makinesi 300 Sayfalık / Min Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
900x2000mm Flekso Klasör Tutkal Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi
| Makine adı: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Uygulama: | Oluklu Karton Kutuları Kalıplamak İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Baskı Makinesi |
15KW Otomatik Klasör Tutkal Dikiş Makinesi İkide Bir Karton Dikiş Makinesi
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |
Karton Kutular İçin Oluklu Karton Yapma Makinesi Tam Otomatik 380V 50HZ
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Karton Kutu Yapıştırma İçin 8000kgs Otomatik Klasör Tutkal 380V 50HZ
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |

