Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic carton folding gluing machine ] eşleşme 46 Ürünler.
Kararlı Karton Yapma Makinesi Oluklu Mukavva Kutu İmalat Makinesi Tam Otomatik
| İsim: | Karton Kutu Makinaları, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Katlama Yapıştırma, Otomatik Çemberleme Maki |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Vakum Transfer Doktor Bıçaklı Tam Otomatik Karton Kutu Klasör Tutkal Makinesi 60mm
| seramik rulo: | Evet |
|---|---|
| Doktor Bıçak: | İsteğe bağlı |
| Kontrol: | Yazıcı ile Satır İçi Kontrol |
1200x2400mm Yüksek Hızlı Flekso Klasör Tutkal Makinesi Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni% 100 Marka |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici FFG Casemaker
| ad: | Otomatik Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Katlama Makinesi |
|---|---|
| Marka: | Yazdırmak |
| fabrika yeri: | Foshan, Guangdong, Çin |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Yazıcı Slot Makinesi, Klasör Tutkal Çemberleme Sıralı Makine
| Anahtar kelimeler: | Kutu Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Önemli: | Satır İçi Kontrol, İşçilik maliyetinden ve alandan tasarruf edin |
| Kalınlık: | Çerçeve kalınlığı 60-70mm |
Yarı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi / Düzensiz Karton Kutu Katlama Makinesi 1000KG
| ad: | Yarı Otomatik Klasör Yapıştırıcı Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | yarı otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |

