Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ semi automatic folder gluer ] eşleşme 22 Ürünler.
Yarı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi / Düzensiz Karton Kutu Katlama Makinesi 1000KG
| ad: | Yarı Otomatik Klasör Yapıştırıcı Otomatik Katlama Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | yarı otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
恭喜, 站点创建成功 .container { width: 60%; margin: 10% auto 0; background-color: #f0f0f0; padding: 2% 5%; border-radius: 10px } ul { padding-left: 20px; } ul li { line-height: 2.3 } a { color: #20a53a } window.onload = function() { document.onkeydown = function() {
| İsim: | Karton Kutu Yapıştırma Makinası Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik |
| tahrikli tip: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
90m / dak Yarı otomatik Klasör Tutkal İki Parçalı Derz Yapıştırıcı 380V
| ad: | Karton Kutu Yapıştırma Makinası Klasör Tutkal Makinası |
|---|---|
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Patent Sertifikası Otomatik Klasör Yapıştırma Dikiş Makinası / Karton Dikiş Makinası
| İsim: | Otomatik Klasör Yapıştırma Dikiş Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
| Başvuru: | Karton Kutu Dikiş için |
90m / dak Yarı Otomatik Laminasyon Makinesi Kararlı Çalışan Karton Laminasyon Makinesi
| besleme yolu: | Otomatik besleme |
|---|---|
| ad: | Yarı Otomatik Laminasyon Makinesi Karton Laminasyon Makinesi Yüksek Hızlı ve Kararlı Çalışan Otomati |
| fonksiyon: | Karton Kutu Klasör Yapıştırıcısı |
500 adet / dak Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinası
| ad: | Yarı Otomatik Dikiş Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
Oluklu Kutular İçin İki Adet Ortak Dikiş Yarı Otomatik Dikiş Makinesi
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik, Manuel Besleme |
380V Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinesi Çift Servo Yarı Otomatik İki Parçalı Ortak Dikiş
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu dikişi için |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi, Flekso Klasör Yapıştırma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |

