Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ full automatic flexo printer slotter ] eşleşme 63 Ürünler.
50HZ Karton Kutu İmalat Makinesi 300 Sayfalık / Min Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Oluklu Karton Yapmak İçin Yüksek Güvenlikli Kağıt Karton Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Dayanıklı Karton Üretim Makinesi PLC Kontrolü 8 Mil Yapısı
| ad: | Tam Otomatik Oluklu Karton Yapma Makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
Açma / Kapama Tipi Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol
| Bilgisayarlı kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim siparişleri |
Dayanıklı Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| İsim: | Servo Kontrol Kayıt Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve dayanıklı |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
Oluklu Mukavva Kutu Katlama ve Yapıştırma Makinesi 300 Sayfa / Min
| Anahtar kelimeler: | Flekso Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| ad: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Malzeme: | oluklu mukavva |
Starpack Oluklu Kutu İmalat Makinesi Servo Kontrol 1 Yıl Garanti
| ad: | oluklu karton yapma makinesi |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
60mm 0920 Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Pizza Kutusu Baskı Makinesi
| ad: | Oluklu Kutu Baskı Makinesi, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik kalite: | Yüksek Hızlı, Tam Otomatik |
Oluklu Karton Kutular İçin RDC Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Yüksek Hızlı Vibratör ve Sayaç İstifleyici |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |
| boyut: | 900x2000, 1200x2400, 1600x2800 |

