Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ full automatic flexo printer slotter ] eşleşme 84 Ürünler.
Tam Bilgisayarlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Vakum Transfer Üstü
| ad: | Tam Bilgisayarlı Yüksek Hızlı Vakum Transferi Üst Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme (RDC) Makines |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| warrenty: | Tüm Makine 1 Yıl Garanti, Besleme İletim Kutusu 3 Yıl |
document.title='
| ad: | Tam Otomatik Yüksek Hızlı Kartuş Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Karton Kutu Yapıştırma İçin 8000kgs Otomatik Klasör Tutkal 380V 50HZ
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
Oluklu Karton Kutular Yapmak İçin 150m / dak Otomatik Klasör Tutkal 20.8kw
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
300 Yaprak/Dk Karton Kutu İmalat Makinesi Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| İsim: | karton kutu imalat makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, Çevrimiçi |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |
Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 150m / dak kolay kullanım
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
380V Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinesi Çift Servo Yarı Otomatik İki Parçalı Ortak Dikiş
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu dikişi için |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
500 adet / dak Yarı Otomatik Kutu Dikiş Makinası
| ad: | Yarı Otomatik Dikiş Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Kurulum ve Eğitim Hizmeti, Çevrimiçi Destek, Devreye Alma ve Eğitim |
Oluklu Kutular İçin İki Adet Ortak Dikiş Yarı Otomatik Dikiş Makinesi
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Otomatik tip: | Yarı Otomatik, Manuel Besleme |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |

