Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ corrugated box making machine ] eşleşme 115 Ürünler.
Servo Kontrol Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Tam Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi, Flekso Klasör Yapıştırma Makinesi
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
Dokunmatik Ekranlı 3 Kat 5 Kat 7 Kat Oluklu Kutu Yapma Makinesi 300 Sayfa / Dakika
| Baskı Rengi: | Çoklu renkler |
|---|---|
| Max. Maks. Alan sayısı Production Speed Üretim Hızı: | 300 sayfa / dakika |
| Dokunmatik Ekran Kontrolü: | Evet |
900x2000mm Flekso Klasör Tutkal Otomatik Oluklu Kutu Yapma Makinesi
| Makine adı: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı |
|---|---|
| Uygulama: | Oluklu Karton Kutuları Kalıplamak İçin |
| Anahtar kelimeler: | Karton Kutu Baskı Makinesi |
850x1950 kesim Otomatik Oluklu Flekso Yazıcı Slotter CE Kutu Yapma Makinesi
| İsim: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik |
380V 3 Renk otomatik flekso baskı makinesi Oluklu Kutu Üretim Tesisi 900x2000
| İsim: | Flekso Yazıcı Slotter, Tam Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Videolu Teknik Destek, Online Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızlı Aşınan Parça Temini Ve Vb.. |
| Otomatik Tip: | Tam Otomatik Tip |
1200x2400mm Yüksek Hızlı Flekso Klasör Tutkal Makinesi Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni% 100 Marka |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
3 Katmanlı Oluklu Mukavva Üretim Hattı 7 Katmanlı 5 Katlı Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tutkal Mutfağı |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Yükleme limanı: | Guangzhou veya Shenzhen Çin |
150 Sayfalık / Min Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik Pizza Kutusu Yapma Makinesi Oluklu Karton Kutu Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Hızla Aşınan Parça Temini |
Dayanıklı Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi Servo Kontrol Kaydı
| İsim: | Servo Kontrol Kayıt Oluklu Mukavva Kutu Yapma Makinesi, Karton Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve dayanıklı |
| Gerilim: | 380V 50HZ Veya Özel |

