Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic flexo folder gluer ] eşleşme 79 Ürünler.
Otomatik Flekso Yazıcı Slot Makinesi, Klasör Tutkal Çemberleme Sıralı Makine
| Anahtar kelimeler: | Kutu Klasör Yapıştırma Makinası |
|---|---|
| Önemli: | Satır İçi Kontrol, İşçilik maliyetinden ve alandan tasarruf edin |
| Kalınlık: | Çerçeve kalınlığı 60-70mm |
60mm Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol katlama yapıştırma 300 Sayfa/dak
| Bilgisayarlı Kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| Vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim emirleri |
Otomatik Flekso Yazıcı Slotter
| ad: | Servo Kontrollü Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi Yüksek Hızlı Açık / Kapalı Tip
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı |
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
Otomatik Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi 350 Sayfa / Dakika Tam Bilgisayarlı Kontrol
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Şart: | Yepyeni |
| Özellikleri: | Kararlı ve Dayanıklı, Uluslararası Marka |
Karton Kutu Flekso Yazıcı Slotter Kalıp Kesici FFG Casemaker
| ad: | Otomatik Flekso Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Katlama Makinesi |
|---|---|
| Marka: | Yazdırmak |
| fabrika yeri: | Foshan, Guangdong, Çin |
250 Sayfalık / Dakika Karton Yapma Makinesi 1190x2400mm Flekso Yazıcı Slotter Otomatik Klasör Tutkal
| ad: | Karton Kutu Yapma Makineleri, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Otomatik Çemberlem |
|---|---|
| tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
40'lı Ağır Hizmet Flekso Yazıcı Slotter 40mm Klasör Tutkal Karton Yapma Makinesi
| Sipariş Değişikliği: | Bir Düğme ile sipariş değişikliği |
|---|---|
| Sipariş depolama: | 100.000'den fazla sipariş |
| Baskı Plakası Değişimi: | 40 saniye |

