Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ automatic flexo folder gluer ] eşleşme 79 Ürünler.
Karton Kutular Yapmak İçin Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400mm
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, FFG, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin, Karton Endüstrisi |
| Hizmet: | Technican Video Desteği, Fabrika Düzenleme, Çevrimiçi Destek, Kurulum ve Eğitim için Sevk Mühendisi |
TP-CR Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi Tam Bilgisayarlı Kontrol
| Makine Tipi: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Satır İçi Makinası |
|---|---|
| Fonksiyonlar: | kartondan kartona |
| Kurulum: | Mühendisleri göndermek için mevcut, ücretsiz kurulum |
1200x2400mm Flekso Yazıcı Klasör Tutkal, Tam Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Otomatik klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Otomatik kalite: | Kartondan Kartona kadar tam otomatik |
Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400
| Makine adı:: | karton klasör yapıştırma makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Karton kutu yapım endüstrisi için |
| Malzeme: | Gövde kalınlığı 60-70mm |
250 Sayfalık / Min Kutu Klasör Tutkal Makinesi Tek Şaftlı Çift Slotter
| ad: | Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| Besleyici: | Lead Edge Besleyici |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Vakum Transfer Doktor Bıçaklı Tam Otomatik Karton Kutu Klasör Tutkal Makinesi 60mm
| seramik rulo: | Evet |
|---|---|
| Doktor Bıçak: | İsteğe bağlı |
| Kontrol: | Yazıcı ile Satır İçi Kontrol |
Karton Kutu Yapıştırma İçin 8000kgs Otomatik Klasör Tutkal 380V 50HZ
| ad: | Otomatik Klasör Yapıştırıcı, Karton Kutu Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Sürüş Tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
Oluklu Karton Kutular Yapmak İçin 150m / dak Otomatik Klasör Tutkal 20.8kw
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Açma / Kapama Tipi Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi Tamamen Bilgisayarlı Kontrol
| Bilgisayarlı kontrol: | Evet, Dokunmatik Ekranlı Endüstriyel Bilgisayarlı Kontrol |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi |
| vurgulamak: | Tamamen Bilgisayarlı Kontrol, hızlı değişim siparişleri |

