Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ fully automatic strapping machine ] eşleşme 17 Ürünler.
Karton Kutular İçin Tam Otomatik Çemberleme Makinesi Sıralı 2KW
| Ad:: | Otomatik Çemberleme Makinesi, Karton Kutu Çemberleme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
2KVA Tam Otomatik Çemberleme Makinesi 45 paket / dk 400kg
| ad: | Tam otomatik Çemberleme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 220V, 50/60 Hz, 1PH, 16 A CEE fişi |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Kararlı Karton Yapma Makinesi Oluklu Mukavva Kutu İmalat Makinesi Tam Otomatik
| İsim: | Karton Kutu Makinaları, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Katlama Yapıştırma, Otomatik Çemberleme Maki |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
W Tipi Tam Otomatik Palet Çemberleme Makinesi, 40 palet / saat Shrink Film Sarma Makinesi
| ad: | W Tipi tam otomatik palet çemberleme makinesi, film sarma makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50HZ 1PH |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Otomatik Kutu Çemberleme Makinesi, 0.5Mpa 3.5kw PP Kayış Üretim Makinesi
| ad: | Otomatik Çemberleme Makinesi, Karton Kutu Çemberleme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V veya Özel |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Mekanik |
Starpack Oluklu Kutu Baskı Makinesi Tam Otomatik 180 Sayfa / dak
| ad: | Oluklu Karton Kutu Flekso Baskı Yiv Açma Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Karton Kutular Yapmak İçin Otomatik Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 1200x2400mm
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı, FFG, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin, Karton Endüstrisi |
| Hizmet: | Technican Video Desteği, Fabrika Düzenleme, Çevrimiçi Destek, Kurulum ve Eğitim için Sevk Mühendisi |
Oluklu Karton Kutular Yapmak İçin 150m / dak Otomatik Klasör Tutkal 20.8kw
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi 150m / dak kolay kullanım
| ad: | Yüksek Hızlı Otomatik Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hızlı |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |
Tam Otomatik Oluklu Karton Kutu Yapıştırma Makinesi 150m / dak 20.8kw
| ad: | Karton Kutu Yapıştırma Makinası Klasör Tutkal Makinası |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
| Tahrik tipi: | Elektrik, Pnömatik, Hidrolik, Mekanik |

