Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ fully automatic corrugated box making machine ] eşleşme 37 Ürünler.
Kararlı Karton Yapma Makinesi Oluklu Mukavva Kutu İmalat Makinesi Tam Otomatik
| İsim: | Karton Kutu Makinaları, Flekso Yazıcı Slotter, Otomatik Katlama Yapıştırma, Otomatik Çemberleme Maki |
|---|---|
| Tip: | Oluklu Karton Yapmak İçin Çevrimdışı |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik, Yüksek Hız |
60mm Oluklu Kutu Baskı Makinesi / Döner Kalıp Kesme Makinesi
| ad: | Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
Starpack Oluklu Kutu Baskı Makinesi Tam Otomatik 180 Sayfa / dak
| ad: | Oluklu Karton Kutu Flekso Baskı Yiv Açma Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Voltaj: | 220 / 380V veya Özel |
Flekso Oluklu Kutu Baskı Makinesi Çok Renkli 300 Sayfa / Min
| ad: | Otomatik Karton Kutu Flekso Çok Renkli Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Hizmet: | Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
Bilgisayarlı Oluklu Kutu Baskı Makinesi Motorlu Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
| ad: | Bilgisayarlı ve Motorlu Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi |
|---|---|
| Otomatik tip: | Tam Otomatik Tip |
| Hizmet: | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek, Gerekli Tüm Belgeler, Hızla Aşınan Parça Temini vb. |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
CE Servo Kontrol Yüksek Hızlı Oluklu Klasör Tutkal Karton Kutu Yapma Makinesi
| Çerçeve: | Kalınlık 60-70mm |
|---|---|
| Elektrik Parçaları: | Siemens, Danfoss gibi Uluslararası İlk Markalar |
| Hız: | 300 yaprak/dk |
Ön Kenar Besleyicili 12kw Oluklu Kutu Kalıp Kesme Makinesi Servo Kontrolü
| ad: | Servo Kontrol Yüksek Hızlı Flekso Baskı Yerleştirme Kalıp kesme Makinesi Flekso Yazıcı Slotter |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| warrenty: | 1 Yıl Warrenty |
380V 50HZ Tam Bilgisayarlı oluklu flekso baskı makinesi 300 Yaprak/Dk
| İsim: | Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi, Flekso Yazıcı Slotter, Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Özellikler: | Kararlı ve Dayanıklı |
| anahtar kelimeler: | Karton Kutu Yapma Makinesi |

