Tüm ürünler
-
Flekso Klasör Yapıştırıcı
-
Otomatik Klasör Yapıştırıcı
-
Kutu Klasör Yapıştırma Makinası
-
Flekso Yazıcı Slotter
-
Flekso Baskı Yerleştirme Makinesi
-
Karton Yapma Makinesi
-
Oluklu Kutu Baskı Makinesi
-
Oluklu kutu kalıp kesme makinası
-
Yarı Otomatik Kutu Dikme Makinası
-
Otomatik Çemberleme Makinesi
-
flüt laminasyon makinesi
-
Karton Üretim Hattı
-
Ürdün MüşterisiMakine uzun yıllardan beri büyük bir kapanma yaşamadı, çok kararlı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. -
Tayland MüşteriMakine şimdiye kadar çok iyi çalışıyor ve servis iyi, onlarla tekrar çalışmak istiyoruz, teşekkürler !!! -
Malezya MüşteriSon 2,5 yıl içinde Toprint'ten 3 makine aldık, güvenimizi hak ettiler ve onlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz.
İlgili kişi :
Ms. Aimee Liu
Naber :
+8613570901156
anahtar kelimeler [ 900x2000mm paper carton box making machine ] eşleşme 7 Ürünler.
Min Flekso Klasör Tutkal 380V 900x2000mm Kağıt Karton Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 900x2000 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Karton Kutu ambalaj endüstrisi |
| Malzeme: | KARTON |
380V Tam Otomatik Karton Kutu Yapma Makinesi 60mm Pizza Kutusu Yapma Makinesi
| İsim: | Tam Otomatik Yüksek Hızlı Karton Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
document.title='
| ad: | Tam Otomatik Yüksek Hızlı Kartuş Kutu Yapma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Her Türlü Karton Kutu Yapımı İçin |
| Otomatik tip: | Tam otomatik |
Toprint Flekso Klasör Tutkal 150kw Oluklu Karton Kutu Yapma Makinesi
| ad: | Tam Otomatik Karton Klasör Yapıştırma Makinesi |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Endüstriyel bilgisayar kontrollü tam otomatik |
| ağırlık: | 48-55 ton |
1200x2400mm Bilgisayarlı Oluklu Katlama Yapıştırma Makinası Tam Otomatik
| Uygulamalar: | Oluklu mukavva kutu baskı ve katlama |
|---|---|
| Max. Maks. Size Boy: | 1200x2400mm |
| Hız: | Tasarım Hızı 300 yaprak/dk |
Oluklu Karton Kutu Klasör Yapıştırma Makinesi 60mm 70mm 300 Yaprak / Dakika
| Gövde Kalınlığı: | 60-70mm modele göre değişir |
|---|---|
| hız: | Tasarım Hızı 300 sayfa / dak |
| Elektrik markası: | Tüm Uluslararası Birinci Sınıf Marka |
Tam Otomatik Flekso Katlama Yapıştırma Makinesi Kırpma Köşe Kesme Sayma Çıkarma
| ad: | Flekso Klasör Yapıştırıcı Üreticileri |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50HZ veya Özel |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Sevk mühendisi mevcut, Çevrimiçi Destek, Video teknik desteği |
1

